Čapované pivá

PRIMATOR

História  pivovaru Náchod siaha až do stredoveku a v súčasnosti patrí medzi technologicky najmodernejšie pivovary.  Pivo PRIMATOR  si dlhodobo udržuje svoju špičkovú kvalitu, o čom svedčí  množstvo medailí a ocenení získaných  na rôznych prestížnych veľtrhoch, výstavách i súťažiach v Českej republike i zahraničí.  Pivo sa úspešne exportuje po celom svete. Ochutnať ho môžete práve u nás.

 

PRIMATOR  SVETLÝ 10°

Jemne prekvasené pivo stvorené pre letné i zimné večery. Ideálne pre uhasenie smädu a doplnenie tekutín v tele. Obľúbené počas výletov ale i pri posedeniach s priateľmi. Slabú intenzitu jemne horkej príchute dotvára stredná plnosť. Vychutnajte si čistú chuť a chmeľovú arómu.

 

 

PRIMATOR PREMIUM 12°

Chuťová rozkoš, ktorú zažijete všetkými zmyslami vo vás okamžite  vyvolá túžbu po ďalšom pohári.Premium je pýchou pivovaru, pri výrobe  sú vyberané len tie najkvalitnejšie suroviny a preto je toto pivo známe po celom svete.  Má silnú chuť , lesklú zlatú farbu a dlhotrvajúcu penu. Na jazyku zanechá pocit postupne sa vytrácajúcej horkosti. Je šťavou života, vhodné pre okamžiky radosti i starosti. Jednoducho pre chvíle , keď si chcete pivo naplno vychutnať.

 

PRIMATOR POLOTMAVÝ 13°

Použitím karamelového a pšeničného sladu pri varení sa dosiahla nová chuť, ktorá vystihuje všetky charakteristiky rezaného piva. Zámerom bolo spojiť kvalitu svetlého i tmavého piva tak, ako sa bežne pije. Vznikol tak polotmavý, stredne prekvasený, špeciálny ležiak jantárovej  farby, ktorý so sebou prináša ľahkú karamelovú príchuť i vôňu, osviežujúcu chuť a jemnú horkosť. Je veľmi obľúbený medzi pivnými gurmánmi a ocenia ho i ženy.

 

KVASINKOVÉ PIVO ERDINGER WEISSBIER

Kvasinkové pivo patrí medzi najobľúbenejšie piva na svete a firme Erdinger Weißbräu už dlhé roky patrí vedúca pozícia na celosvetovom trhu. Pivo Erdinger  sa varí podľa starého receptu. Pri jeho výrobe sa prísne dodržiava bavorská zákonom stanovená receptúra pričom sa používa tradičný vrchný spôsob kvasenia. Toto pivo  sa vyrába z tých najlepších surovín. Kvasinkové pivo Erdinger je preto „klasikom“ v rámci sortimentu materskej firmy. Originálna chuť a vizuálna odlišnosť od bežných ležiakov (kvasinky pivo prirodzene zakaľujú) robí z tohto piva skvelý nápoj na špeciálne príležitosti.

Comments are closed.