Brewdog

BrewDog je moderná vzbura, dlho očakávaná protilátka proti anonymnej podnikovej byrokracii a pivu bez chuti a duše, ktoré sa vyrába vo veľkom priemyselne. Pivá sú vyrábané v najväčšom nezávislom pivovare v Škótsku a dostať ich v 17 krajinách.

BrewDog k tradičnému klasickému pivu dodáva  svoj vlastný nádych súčasnosti a predstavivosti, za pomoci najlepšieho sladu, chmeľu, bilinek, korenia a špeciálnych cukrov, pochádzajúce z rôznych kútov sveta v kombinácii s najčerstvejšou, mäkkou škótsku vodou.
BrewDog nepoužívajú žiadne konzervačné látky, prísady, ochucovadlá alebo pasterizáciu. Majstri sládkovia v spoločnosti BrewDog produkujú malé série v počte 5000 fliaš. Investície vložené do technológie a moderné výbavy im umožňujú precízny dohľad od začiatku do konca výroby a dodáva im schopnosť vytvárať akékoľvek pivo, čo ich myseľ stvorí.
BrewDog porušuje pravidlá, riskuje, znepokojuje trendy, otriasa inštitúcie, ale predovšetkým a hlavne robí výborne chutné pivo bez kompromisov.
BrewDog chce predstaviť tento úžasný svet piva skutočného umenia čo najviac ľuďom a zmeniť ich predstavu a podpichnúť ich porozumenie o tom, čo pivo je. Sú úplne zasvätení výrobe súčasného a progresívneho piva. To všetko s nádychom inovácie a známou BrewDog hryzavosťou.

BrewDog Trashy Blonde 10°

Škótsky svetlý „ale“ so sladovým telom a nádhernou búrlivou blonďavou farbou, ktorá je dráždivá, neurotická a peroxidovo punková. Kombinuje postoj, štýl, silu a trocha nízkej sebaúcty.

Čo by na ňu povedala tvoja mama? Fakt by si na ňu nemal siahať…Ale ty jednoducho nemôžeš pustiť z hlavy to nutkavé sladovné telo a nádhernú blonďavú farbu.

Zvodne vábi trúfalým chmeľom špeciálne dovezeným z Ameriky. Vôňou maracuje dokazuje, aká je neodolateľná. Bez akýchkoľvek prísad, konzervačných látok, pasterizácie a záväzkov.

Táto blondínka ťa dostane do pekných problémov!!!

BrewDog 5 A.M. Saint 12°

Výnimočný Ale zo Škótska s príjemnou jantárovo-červenou farbou. 5am Saint je Svätý grál všetkých červených pív.Žijeme vo svete božstiev na jedno použitie. Niekomu sa podarilo stlačiť to veľké debilné blikajúce tlačidlo a my sme sa tak napojili priamo na vrecká falošných idolov, ktorí sa na nás snažia rýchlo zarobiť. Je smutné, že u mnohých ľudí sa takáto mentalita vzťahuje k pivu. Ako ale máme vedieť čo je hodné úcty, keď nás masívne reklamné rozpočty veľkých spoločností v okamihu vcucnú do králičej nory?

Misiou BrewDogu je otvoriť oči čo najviac ľudom. Zahoď te svoje pochybnosti a dovoľte BrewDogu, aby bol vašim sprievodcom vo svete podpriemernosti. Akonáhle táto rubínová tekutina vytvorí svätožiaru nad vašim pohárom, už sa nikdy neobzriete späť…

Zvláštnosťou 5am Saint je, že je dodatočne dochmeľované čerstvým chmeľom a následne aj sušeným pre zvýraznenie jeho lahodnej horkastej chuti.

BrewDog Punk IPA 13°

Táto IPA je trans-antlantickou fúziou svetlo zlatej farby s tropickým ovocím a ľahkou karamelovou príchuťou.

Chmeľ z Nového Zélandu vyvážený špeciálnou odrodou sladu – Biscuit Malt, zaručuje veľmi odvážnu chuť. Zakončenie je agresívne a suché, chuť chmeľu jemne prebíja príjemne hrejúci alkohol.

Týmto sviežim, prírodným pivom plnej chuti, vzdáva pivovar BrewDog poctu klasickým IPA rokov minulých.

Post-moderné vylepšenie tohto skvelého piva je pridanie úžasne ovocného chmeľu, ktorý dodáva totálnu explóziu plnú chute tropického ovocia a ostro horké zakončenie.

BrewDog Rip Tide 18°

Silný, hodvábný, jemný. Cisársky statný s hlbokým tmavo rubínovým vzhľadom. Príchute mokka: horká čokoláda, sladké drievko a tmavá čerešňa pevládajú pred vyváženýmteplom a zapuzdreným záverom.

Škóti si tak vychutnávajú starý ruský klasický štýl, pôvodne varný pre cisárov. V tomto pive je spojený chmeľ z oboch strán Atlantiku, úžasé príchute sladu a tmavého cukru.

Rovnako ako pôvodne Brewdog, toto pivo by vás nikdy nepohrýzlo, ale radšej by vás polízalo po tvári.

Dávajte si pozor!

Brewdog Hardcore IPA 20°

Nestačí Vám horkosť bežného IPA? Ponúkame chmeľovú bombu z radov Double IPA. Táto malá flaška je bombastický príbeh sám osebe. 2240 sladovných zŕn odrody Maris Otter sa rozhodlo dať tomuto svetu všetko, čo mohli ponúknúť, aby pomohli pri výrobe robustného, ale delikátne karamelového podkladu pre tento budúci epos.Šesť kanvíc chmeľových šišiek sa obetovalo do ohnivého kotla pivovarskej varny, len aby sa vaše ústa cítili potrestané a priahli našpúlené po ďalšom dúšku.

9 900 000 000 kvasiniek horúčkovito ufermentovalo svoje maličké srdiečka pokiaľ sa cukry magicky zmenili na alkohol v  temných hlbinách fermentačných nádob.

Tento explicitný Ale z radu Double IPA obsahuje viac chmeľu a horkosti než akékoľvek iné pivo varené vo Veľkej Británii. Toto je extrémna pivná horská dráha pre šialencov, kočovníkov a medzinárodné šachové superhviezdy.

BrewDog Dogma 16°

Dogma je  inovatívne, tajomné svetlé pivo uvarené z guarany, makoých semien orecha   kola, zmiešaných so škótskym medom.

Chute, zložitosť a nuansy tohto piva sa djú najlepšie vychutnať pri rozjímaní nad záhadnými filozofickými úvahami.

Comments are closed.