Pre firmy

Pre firemných zákazníkov   ponúkame  nefajčiarsky priestor s kapacitou 50 miest na sedenie. Ako jediný podnik naširoko, naďaleko máme okrem bežnej ponuky , viac ako 30 druhov kvalitných čapovaných i flaškových  pív . Vášu firemnú akciu tak viete oživiť netradičnou pivnou ochutnávkou. Ochutnávať môžete zo širokej škály zahraničných belgických , anglických pív  ale aj málo známych kvalitných slovenských minipivovarov. V prípade záujmu vám k degustácií zabezpečíme aj odborný výklad. Pre dámy máme pripravené lahodné ovocné pivá.

Navyše vám vieme špeciálne na vašu akciu naraziť  pivo iba pre vás. Ponúkame vám výborné a vzácne pivo z malých slovenských pivovarov ako Kaltenecker, Sessler, Sandorf atd…

U nás nezostanete ani  hladní, môžete si vybrať niečo pod zub z našej pivnej kuchyne alebo vás nasýtime prostredníctvom cateringovej služby.

Pre posilnenie firemného a športové ducha si môžete vybrať  zo širokej ponuky športových hier na našom Xboxe. Na veľkom plátne vám pustíme obľúbený koncert alebo zhodnotíte celoročné výsledky.

Viac info na jana@smokies.sk alebo na 0905 905 084.

Smokies pub je tu aj pre vaše firmy.

Vymeňte tradičnú vínnu ochutnávku za netradičnú pivnú a sami budete prekvapení koľko podôb môže mať dobré pivko!

 

Comments are closed.