Rôzne

MS 2013 v hokeji

hokej 2013Pozývame Vás prežiť Hokejové majstrovstvá do Smokies pubu. Super atmosféra, veľké plátno a úžasne pivo k tomu. Navyše tak ako minulý rok, aj tento môžete zbierať pivné body, za ktoré dostanete nejaké to pivko zadarmo. Zajtra o 15,00 začíname !!!

 

 

PIVNE HRY 3 small

EURO 2012 – Užite si futbal na plátne pri dobrom pive

Vychutnajte si Majstrovstvá Európy 2012 vo futbale v Smokies pube. Premietame pre vás na plátne, čapujeme výborne pivo a k tomu okrem iného ponúkame nakladaný hermelín:-)

MS 2012 v hokeji

 

 

PRIŠIEL ČAS NA PIVNÉ HRY!!!

Príďte k nám tento piatok o piatej a overte si ako veľmi máte radi pivo :) Môžete sa zúčastniť, môžete sa len pozerať – to je už na vás!

Pripravili sme pre vás večer, kde si účastníci hier medzi sebou zmerajú sily v rôznych zaujímavých disciplínach, ako sú Časovka, Polliter, Slamka, Dvojslamka… Naozajstní siláci môžu zabojovať o titul „Najväčší Beer-ceps“. Taktiež padne výzva o tituly „Malý bobor“ a „Veľký bobor“. Víťazi samozrejme neodídu naprázdno!

 

Fandíme Lige majstrov !

Zavolajte kamarátom a vychutnajte si Ligu majstrov u nás na veľkom plátne. Navyše máte počas futbalu akciu na čapované pivo 3+1 zadarmo!!!

 

 

Comments are closed.